Blender G21 Smart smoothie maker + kniha zdarma (RAW mixér 1500 W, 1000 - 35000 otáčok/min)

257,20€ Bez DPH: 214,33€
  • Výrobca: G21
  • Dostupnosť: Na objednávku

Popis

Blender G21 Smart smoothie maker + kniha zdarma (RAW mixér 1500 W, 1000 - 35000 otáčok/min)

Kvalitný a výkonný multifunkčný mixér G21 Smart Smoothie zvládne namixovať akýkoľvek druh potravy a vždy dosiahne vynikajúci výsledok. Okrem mixovania, miešania, drvenia a sekania, zvládne mixér bez problémov vyrábať ovocné výživy pre malé deti, koktaily, dezerty, zmrzliny, smoothie, sorbety či nátierky. Vzhľadom k obrovskému výkonu a 6 mixovacím nožom, ktorými je mixér vybavený, sa perfektne hodí aj na prípravu RAW stravy. Nože sú z nerezovej nehrdzavejúcej ocele vyrábané práškovou technológiou rýchleho stuženia, materiál nezachytáva pachy z jedla. Aby sa nemusela používať samostatná nádoba na orechy je tento mixér na rozdiel od iných výkonných mixérov vybavený nie jednou, ale dvoma sadami nožov s tupým ostrím (suroviny sa nesekajú, ale drtia, aby boli potraviny rozmixované až na bunkovú úroveň a boli čo najlepšie stráviteľné). 4 nože smerujú hore a 2 nože smerujú dole a sú ešte tupšie ako horné.  

U nás pri kúpe mixéru si môžete vybrať darček zdarma z nasledovných kníh

 
                          


Názov knihy uveďte do poznámky pri uzatváraní objednávky. 
Ak bude kolónka prázdna, berieme na vedomie, že si knihu neželáte. 

Objem nádoby 2,5 l je plne postačujúci aj pre mixovanie viacerých objemných potravín, ktoré netreba krájať, pretože sa do nádobky pohodlne zmestia a mixér, vzhľadom k svojmu výkonu, dokáže potraviny bez problémov rozmixovať aj na veľmi jemno. Samotná nádobka je vyrobená z veľmi odolných materiálov tak, aby dokázala pracovať ako s horúcimi, tak i studenými potravinami. Materiál, z ktorého je nádobka vyrábaná nezachytáva vôňu, ani chuť potravín - v mixéri je teda možné pripravovať aj domáce polievky či omáčky. Mixér G21 Smart Smoothie je vhodný ako pre domácnosti, tak aj pre komerčné využitie napríklad do kaviarní. 

Model Smart Smoothie je pre väčšiu prehľadnosť a pohodlie pri mixovaní vybavený oproti variante Perfect Smoothie digitálnym LCD displejom a prednastavenými automatickými programami.

 

Technické parametre:

 

Farba: biela

Napätie: 220 - 240 V ~

Frekvencia: 50 Hz - 60 Hz

Najnižšie otáčky bez zaťaženia: 12 000 RPM
Maximálna ochrana prepätia: 15A
Maximálna ochrana proti prehriatiu: 125
 °C 

Odolnosť nádobky:  -40 °C - 120°C
Maximálna kapacita nádobky: 2,5 l

 

Výrobok spĺňa bezpečnostné normy: IEC60335-1, IEC60335-2-14

Súčasťou balenia je ergonomické vtláčadlo a viečko pre uľahčenie manipulácie s mixérom. Viečko je opatrené lievikom, ktorý umožňuje pohodlné postupné pridávanie potravín či jednotlivých surovín v priebehu mixovania.

Koktaily & mixovanie

Ovocné a zeleninové koktaily dokáže G21 Smart Smoothie pripraviť doslova za pár sekúnd. Mixér dokáže - vďaka unikátnemu systému mixovania, ktorý je spôsobený jeho vysokým výkonom a ostrými nožmi, ktoré potravu doslova rozseká na malé kúsočky, zachovať bunkovú štruktúru namixovaného ovocia a zeleniny a tým poskytnúť ľudskému telu viac vitamínov a ich rýchlejšie vstrebanie. Navyše mixér dokáže rozmixovať aj také potraviny, či tvrdšie vlákniny, s ktorými by mali iné menej výkonnejšie mixéry problémy. Medzi najznámejšie suroviny, ktoré sú pre klasické mixéry ťažko spracovateľné, ale veľmi zdraviu prospešné a obsahujú nespočetné množstvo blahodárnych živín a vitamínov sa radí mrkvová vňať, ktorú mixér G21 Smart Smoothie rozmixuje bez najmenšieho zaváhania na krémovú hladkú šťavu, ktorú je schopné požiť aj malé dieťa. Oproti šťave z odšťavovača získate pri spracovaní ovocia a zeleniny v mixéri G21 Smart Smoothie krémovú, hladkú a napenenú šťavu, ktorá je plná hodnotných vláknin.

Zmrzliny

Pre multifunkčný mixér G21 Smart Smoothie je príprava domácej zmrzliny hračkou. Mixér dokáže pracovať so svojimi ostrými nožmi tak rýchlo, že aj veľmi zmrznuté suroviny sa nestihnú pri spracovaní ohriať, ale iba do jemna "rozšľahať " a vytvoriť tak nadýchanú zmrzlinu. Celý proces trvá niekoľko málo sekúnd. Lahodnú zmrzlinu si v letných mesiacoch môžete vyrobiť aj bez zmrzlinovača! Konzervované ovocie dokáže mixér premeniť v lahodné ovocné sirupy, ktoré sú vhodné na poliatie zmrzlín, lievancov či palaciniek.

Varenie

Príprava polievok v mixéri G21 Smart Smoothie nie je sen, ale skutočnosť. Pomocou mixéra získate za pár minút horúcu polievku, plnú zdraviu prospešných živín. Brokolicová, hrášková či šošovicová polievka bude jemne krémová a tak sa vyhnete nedokonalému mixovaniu polievky priamo na sporáku ponorným mixérom. Vyhnete sa tiež zašpinenému sporáku alebo prelievaniu polievky z nádoby do nádoby a tým aj kope špinavého riadu. Jednoducho stačí všetky suroviny na polievku podľa receptu vložiť do veľkej nádobky mixéra a začať mixovať, dochucovať korením a za 5 - 6 minút je polievka horúca a hotová, pripravená priamo na konzumáciu.

 

Mixér G21 Smart Smoothie ale nezvládne len prípravu polievky. Bude Vám nápomocný napríklad pri príprave omáčok, výživ, chutných nátierok či mletí mäsa alebo drvení orechov.

 

Pred použitím si pozorne prečítajte tento návod. Po prečítaní návodu budete mať istotu, že mixér budete používať bezpečne, pohodlne, efektívne a zabránite neodbornej manipulácii.

 

I. Popis produktu

 

II. Ovládací panel

 

1. Po zapojení mixéra do zásuvky a stlačení tlačidla ON / OFF uvediete mixér do pohotovostného režimu.

2. Na ovládacom paneli je možné vybrať priamo určitý typ mixovania pre rôzne druhy potravín – napr. mlieko, orechy, koktaily, či ovocie a zeleninu. Pre mixovanie iného druhu potravín je možné ľubovoľne nastavovať rýchlosť otáčok a čas mixovania.

 

Nastavenie doby mixovania (symbol hodín)

 

Stlačte tlačidlo ON / OFF, tým sa mixér zapne do pohotovostného režimu. Ďalej stlačte tlačidlo dole uprostred (symbol hodín) a na LCD displeji nastavte požadovanú hodnotu tlačidlami + / - (čas na displeji bude blikať) a opäť stlačte tlačidlo ON / OFF alebo + / - a tým spustíte mixovanie.

 

Tip:

 

Čas mixovania je možné nastavovať v pohotovostnom režime (viď nastavenie doby mixovania), ale RPM (rýchlosť otáčok za minútu) nie je možné vopred nastaviť. RPM je možné nastaviť len počas mixovania.

 

3. Tlačidlo ON / OFF slúži na zapnutie mixéra do pohotovostného režimu, ale aj na spustenie a ukončenie mixovania.

 

4. Ostatné tlačidlá (mixovanie sójového mlieka, orechov, kokteilov, ovocia a zeleniny). Keď je mixér v pohotovostnom režime, možno priamo stlačiť niektoré zo symbolov - mlieko, orechy, koktaily, ovocie a zelenina a tým sa ihneď spustí naprogramované mixovanie priamo pre danú potravinu.

Mlieko - mixér bude mixovať pomerne vysokou rýchlosťou po dobu 3 minút, a potom mixovanie sám ukončí.

Orechy - mixér bude mixovať rýchlosťou 30000 RPM, ale bez časového limitu (tu je potrebné nastaviť dobu mixovania podľa druhu orechov!).

Koktail - mixér bude mixovať na maximálny výkon po dobu 35 sekúnd.

Ovocie a zelenina - mixér bude mixovať rýchlosťou 25000 RPM, ale bez časového limitu (tu je potrebné nastaviť dobu mixovania podľa druhu ovocia!).

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste stroj

Súvisiace produkty

Blender G21 Perfect smoothie maker + ..

215,90€ Bez DPH: 179,92€

12 krokov k surovej strave - Boutenk ..

13,40€ Bez DPH: 12,18€

Odšťavovač G21 Gourmet horizontal + ..

137,90€ Bez DPH: 114,92€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Mixéry

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát