Blender G21 Perfect smoothie maker + kniha zdarma (RAW mixér 1500 W, 1000 - 35000 otáčok/min)

215,90€ Bez DPH: 179,92€
  • Výrobca: G21
  • Dostupnosť: Predaj ukončený

Popis

Blender G21 Perfect smoothie maker + kniha zdarma (RAW mixér 1500 W, 1000 - 35000 otáčok/min)

U nás pri kúpe mixéru si môžete vybrať darček zdarma z nasledovných kníh

Liečenie prírodnými šťavami

Zázračný džús


Názov knihy uveďte do poznámky pri uzatváraní objednávky. 
Ak bude kolónka prázdna, berieme na vedomie, že si knihu neželáte. 

Kvalitný a výkonný multifunkčný mixér G21 Perfect Smoothie zvládne namixovať akýkoľvek druh potravy a vždy dosiahne vynikajúci výsledok. Okrem mixovania, miešania, drvenia a sekania, zvládne mixér bez problémov vyrábať ovocné výživy pre malé deti, koktaily, dezerty, zmrzliny, smoothie, sorbety či nátierky. Vzhľadom k obrovskému výkonu a 6 mixovacím nožom, ktorým je mixér vybavený, sa perfektne hodí aj na prípravu RAW stravy. Nože sú z nerezovej nehrdzavejúcej ocele vyrábané práškovou technológiou rýchleho stuženia, materiál nezachytáva pachy z jedla. Aby sa nemusela používať samostatná nádoba na orechy je tento mixér na rozdiel od iných výkonných mixérov vybavený nie jednou, ale dvoma sadami nožov s tupým ostrím (suroviny sa nesekajú, ale drtia, aby boli potraviny rozmixované až na bunkovú úroveň a boli čo najlepšie stráviteľné). 4 nože smerujú hore a 2 nože smerujú dole a sú ešte tupšie ako horné.

Dodávame v bielej a červenej (na objednávku aj v zelenej) farbe - uveďte do poznámky

Na objednávku zabezpečujeme aj mixér Smart Smoothie s digitálnym LCD displejom a prednastavenými automatickými programami.

Vyrobený z BPA free materiálov (neobsahuje bisfenol A)

Pri plastoch, ktoré obsahujú bisfenol A ako napr PET flaše a mnoho iných plastových výrobkov používaných v potravinárstve je riziko, že sa táto chemikália môže uvoľňovať a kontaminovať tak potraviny. O škodlivých účinkoch BPA sa môžete dočítať napr. TU

V našej ponuke nájdete aj výkonné šnekové odšťavovače. Viac info TU

Objem nádoby 2,5 l úplne postačuje aj pre mixovanie viacerých objemných potravín, ktoré netreba krájať, pretože sa do nádobky pohodlne zmestia. Mixér, vzhľadom k svojmu výkonu, dokáže pohodlne rozmixovať potraviny aj na veľmi jemnú konzistenciu.

Samotná nádobka je vyrobená z veľmi odolných materiálov tak, aby dokázala pracovať ako s horúcimi, tak i studenými potravinami. Materiál, z ktorého je nádobka vyrábaná nezachytáva vôňu, ani chuť potravín, v mixéri je teda možné pripravovať aj domáce polievky či omáčky.

Mixér G21 Perfect Smoothie je vhodný ako pre domácnosti, tak aj pre komerčné využitie napríklad do kaviarní.

Smoothie recepty

Špecifikácia:

Farba: červená
Otáčky / min.: 1000 - 35000
Objem nádoby: 2,5 l
Odolnosť nádobky:  - 40 ° C - 120 ° C
Výkon:  1500W
Rozmery: 27,5 x 24 x 54,5 cm ( š x h x v )
Hmotnosť: 5kg

Súčasťou balenia je viečko pre uľahčenie manipulácie s mixérom. Viečko je zaobstarané lievikom, ktoré umožňuje pohodlné postupné pridávanie potravín či jednotlivých surovín v priebehu mixovania.

Koktaily & mixovanie

Ovocné a zeleninové kokteily dokáže G21 Perfect Smoothie pripraviť doslova za pár sekúnd. Vďaka unikátnemu systému mixovania, ktorý je spôsobený jeho vysokým výkonom a ostrými nožmi, ktoré potravu doslova rozsekajú na malé kúsočky, dokáže mixér zachovať bunkovú štruktúru namixovaného ovocia a zeleniny a tým poskytnúť ľudskému telu viac vitamínov a ich rýchlejšie vstrebanie.

Mixér navyše dokáže rozmixovať aj také potraviny, či tvrdšie vlákniny, s ktorými by mali menej výkonnejšie mixéry problém. Za najznámejšiu surovinu, ktorá je pre klasické mixéry ťažko spracovateľná, ale zdraviu veľmi prospešná, sa považuje mrkvová vňať, ktorú mixér G21 Perfect Smoothie rozmixuje bez najmenšieho zaváhania na krémovú hladkú šťavu, ktorú je schopné požiť aj malé dieťa. Oproti šťave z odšťavovača získate pri spracovaní ovocia a zeleniny v mixéri G21 Perfect Smoothie krémovú, hladkú a napenenú šťavu, ktorá je plná hodnotných vláknin.

Zmrzliny

Pre multifunkčný mixér G21 Perfect Smoothie je príprava domácej zmrzliny hračkou. Mixér dokáže pracovať so svojimi ostrými nožmi tak rýchlo, že aj veľmi zmrznuté suroviny sa nestihnú pri spracovaní ohriať, ale iba do jemna "rozšľahať " a vytvoriť tak nadýchanú zmrzlinu. Celý proces trvá len niekoľko sekúnd. Lahodnú zmrzlinu si tak môžete v letných mesiacoch vyrobiť aj bez zmrzlinovača. Konzervované ovocie dokáže mixér premeniť v lahodné ovocné sirupy, ktoré sú vhodné na poliatie zmrzlín, lievancov či palaciniek.

Varenie

Príprava polievok v mixéri G21 Perfect Smoothie nie je sen, ale skutočnosť. Pomocou mixéra získate rýchlo za pár minút horúcu polievku plnú zdraviu prospešných živín. Brokolicová, hrášková či šošovicová polievka bude jemne krémová a tak sa vyhnete nedokonalému mixovanie polievky priamo na sporáku ponorným mixérom. Všetky suroviny na polievku stačí nahádzať do veľkej nádobky mixéra a začať mixovať, dochucovať korením a za 5 – 6 minút je polievka horúca a hotová, pripravená priamo na konzumáciu.

Mixér G21 Perfect Smoothie nezvládne len prípravu polievky. Bude Vám nápomocný napríklad pri príprave omáčok, výživ, chutných nátierok či pri mletí mäsa alebo drvení orechov.

Popis ovládacieho panelu: 

1. Zapnutie / vypnutie prístroja - stlačte tlačidlo na ľavej strane prístroja do polohy ON a prístroj sa uvedie do chodu. Prepnutím tlačidla do pozície OFF ho opäť vypnete. 

2. Pulzný chod - po prepnutí pravého tlačidla (Pulse) do polohy ON sa zvýšia otáčky mixéra na maximum, a to bez ohľadu na nastavenie variátora otáčok. 

3. Nastavenie otáčok - regulátorom otáčok nastavujete rýchlosť otáčok mixéra. 

Vždy zapínajte mixér s nízkymi otáčkami v polohe LOW a potom otáčky zvyšujte otáčaním regulátora smerom k HIGH.

Ďalšie kroky: 

1. Po naplnení nádoby potrebnými surovinami zapnite mixér a postupným pridávaním otáčok nastavte Vami požadovanú rýchlosť. 

2. Pre mixovanie ľadu alebo jedla, pri ktorom požadujete krátkodobo maximálny výkon, stlačte pulzné tlačidlo. Pri použití tejto funkcie je nevyhnutné mať na mixéri nasadené obe veká a tieto veká pridržať rukou, aby náraz potravín nespôsobil ich otvorenie. 

3. Po dokončení mixovania vypnite mixér prepnutím ľavého tlačidla do polohy OFF. 

Niekoľko tipov a receptov na záver: 

Obilné, sójové mlieko 

- naplňte nádobu na mixovanie varenou ryžou, alebo varenými sójovými bôbmi, prípadne mandľami a pridajte vriacu vodu. Odporúčaný pomer medzi vodou a surovinou je 5:1.
- zapnite mixér a na krátku dobu zvýšte otáčky, kým nie sú ingrediencie rozsekané.
- potom zvýšte otáčky na maximum, kým nevznikne mlieko. Ak máte pocit, že potrebujete aby to bolo sladšie odporúčame nesladiť cukrom, ale xylitolom či iným prírodným sladidlom, prípadne dolejte trochu horúcej vody, aby ste dosiahli požadovanú hustotu.
- vypnite prístroj a mlieko je pripravené na pitie. 

Džús 

- očistite ovocie, nakrájajte ho na kúsky a vložte ho do mixovacej nádoby spolu s trochou vody. Pridajte mladé listy špenátu.
- rozdrvte ovocie pomocou pulzného tlačidla a potom prepnite na mixovanie s voliteľnými otáčkami a mixujte, kým nie je dužina dokonalo rozmixovaná.
V prípade potreby môžete doliať viac vody pre zníženie koncentrácie. 

Smoothie 

- nádobu naplňte ovocím, ľadom alebo mrazeným ovocím. Banán a špenátové listy Vám zjemnia chuť a doplnia do tela draslík, čím podporíte spaľovanie tukov. Stlačte tlačidlo PULSE a držte ho 15 sekúnd. Smoothie / kokteil je hotový. 

Green Smoothie 

- budete potrebovať: ½ hrnčeka ananásu, ½ hrnčeka manga, celý hrnček baby špenátových listov, 1 list kelu, ½ hrnčeka jablčného džúsu / kokosovej vody / minerálky, ½ hrnčeka ľadu
- všetko dokonalo rozmixujte a podávajte. 

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Mixéry

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát