Aviváž Pomarančový kvet 750ml

Novinka!
4,30€ Bez DPH: 3,58€
  • Značka: AlmaWin
  • Dostupnosť: Skladom
Štítky: AlmaWin

Popis

Aviváž Pomarančový kvet 750ml

Aviváž AlmaWin Pomarančový kvet s čisto rastlinnými aktívnymi zložkami a prírodnými esenciálnymi olejmi z kontrolovaného ekologického pestovania vás rozmazná príjemnou citrusovou vôňou. Aviváž je kombinovateľná so všetkými práškovými a tekutými pracími prostriedkami AlmaWin, okrem Sport & Outdoor pracieho prostriedku, pretože aviváž nie je vhodné používať na funkčné textílie!

Aviváž zaisťuje mäkkú bielizeň a všestranne dobrý pocit na pokožke.

Aviváž AlmaWin má fľašu vyrobenú zo 100% recyklovaného plastu a aj štítok je vyrobený z recyklovateľných materiálov a je vytlačený atramentmi bez obsahu minerálnych olejov. Neobsahuje syntetické vône, farbivá ani konzervačné látky! Dermatologicky testované. Vhodné na použitie v pračke aj na ručné pranie. 

Použitie: Gél pridajte do priehradky na aviváž a dodržujte pokyny výrobcu textílií.  Na 4-5 kg bielizne použite v prípade jemnenj bielizne: 25 ml, veľmi jemnej bielizne 30 ml, extra jemnej bielizne 35 ml. Na ručné pranie použite 15ml / 5l

Zloženie: >= 5 < 15% katiónové povrchovo aktívne látky, <5% vonné látky (zloženie parfumového oleja vyrobeného z prírodných esenciálnych olejov), limonén, linalool, citronellol. Ďalšie zložky: voda, izopropanol, kyselina citrónová. Obsahuje limonén a linalool. Hodnota Ph: 2,6 - 2,8
99% zložiek je prírodného pôvodu.

Skladovanie: pri izbovej teplote, mimo dosahu detí

Upozornenie: Môže spôsobiť alergické reakcie. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo identifikačný štítok. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Nádobu posielajte do recyklačného zberu až vtedy, keď je úplne prázdna.

Krajina pôvodu: Nemecko

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Pranie

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát