Astragalus - Kozinec blanitý - Marathontime - 60 kapsúl

13,90€ Bez DPH: 11,58€

Popis

Astragalus - Kozinec blanitý - Marathontime - 60 kapsúl

Astragalus, alebo inak kozinec blanitý sa v tradičnej čínskej medicíne používa po tisíce rokov, aj jeho čínsky názov  huang qi- znamená v preklade posilňovač qi (chi), “chi” je výraz pre životnú silu, vitalitu a schopnosť odolávať fyzickému a psychickému stresu.

Zloženie: Kozinec blanitý, želatína (želirujúce činidlo), mikrokryštalická celulóza (protihrudkujúca látka, objemové činidlo), čisténa voda, stearan horečnatý (emulgátor), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), titanová beloba (farbivo)

Skladovanie: do 25°C, suchom, tmavo mieste, mimo dosahu malých detí. 

Upozornenie: Vzhľadom na to, že bola podaná žiadosť na prehodnotenie Extraktu z koreňa kozinca blanitého ako "novej potraviny" Európskou úniou, tak Vám tento produkt neponúkame ani ako potravinu ani ako doplnok výživy. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Produkt sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Vyrobené v GMP zariadení, kde sa spracováva mlieko, srvátka, sója, vajcia, arašidy.

Článok: Kozinec - posilňovač čchi

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Qi Drink - Slzovka a Astragalus - 100g

19,50€ Bez DPH: 16,25€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Ostatné produkty

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát