Anona graviola (guanabana) - Annona muricata - 100g

Končiaca záruka
8,00€ 9,40€ Bez DPH: 6,67€

Popis

Anona graviola (guanabana) - Annona muricata - 100g

Končiaca záruka 31.1.2022!

Anona Graviola je nevysoký strom z tropickej oblasti Peru s charakteristickými zelenými listami, známy aj pod názvom Guanabana. Vďaka zložkám, ktoré sa nachádzajú v listoch, bola Anona Graviola známa už v predkolumbovskom období. 
Obsahuje alkaloidy okrem iného izoquinolové - asimilobin, nornuciferin a anonain, acetogenin, taníny, polyfenoly, nenasýtené mastné kyseliny, vitamín C a iné. 

Ak beriete lieky na znižovanie tlaku, je vhodné aby ste si častejšie merali jeho hodnoty. V silnejších dávkach môže Anona znižovať aj srdcovú frekvenciu (tep). Ak užívate lieky na zníženie frekvencie tepu - je potrebné častejšie kontrolovať ako u tlaku.

Peruánske byliny Original Uncaria® sú kvalitou zberu a postupom spracovania špičkové a ojedinelé na našom trhu. Firma Uncaria ČR má tú česť byť držiteľom prestížneho certifikátu PROM PERU, udeľovaného len najlepším firmám dosahujúcim vysokej kvality svojich produktov a služieb, a to predovšetkým v rámci samotného Peru. Ako jediní v Európe získali právo používať tento chránený znak.

Balenie obsahuje špeciálne vytriedené, sušené listy rastliny Anona Graviola - Anon ostnaté. Z čerstvého zberu, ručne preberané.

Zloženie: Anona Graviola

Skladovanie: na suchom a tmavom mieste, dobre uzavreté

Upozornenie: Vzhľadom na to, že ide o "novú potravinu" (Európskou úniou zaradenú do zoznamu "Novel Food") nie je možné tento produkt ponúkať ako potravinu či doplnok výživy. Produkt nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Krajina pôvodu: Peru

Viac informácii o rastline a jej účinkoch

Ďalšie články o liečbe rakoviny

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Anona Graviola (guanabana) - Annona ..

11,90€ Bez DPH: 9,92€

Horká tekvička čaj - 150 g

7,70€ Bez DPH: 6,42€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Ostatné produkty

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát