Anona graviola (guanabana) - Annona muricata - 100g

9,40€ Bez DPH: 7,83€

Popis

Anona graviola (guanabana) - Annona muricata - 100g

Anona Graviola je nevysoký strom z tropickej oblasti Peru s charakteristickými zelenými listami, známy aj pod názvom Guanabana. Vďaka zložkám, ktoré sa nachádzajú v listoch, bola Anona Graviola známa už v predkolumbovskom období. 
Obsahuje alkaloidy okrem iného izoquinolové - asimilobin, nornuciferin a anonain, acetogenin, taníny, polyfenoly, nenasýtené mastné kyseliny, vitamín C a iné. Môže posilňovať obranné funkcie organizmu, napomáhať jeho správnej činnosti, zmierňovať následky zlej skladby stravy a nezdravého životného prostredia a napomáhať k udržaniu psychickej rovnováhy.

Ak beriete lieky na znižovanie tlaku, je vhodné aby ste si častejšie merali jeho hodnoty. V silnejších dávkach môže Anona znižovať aj srdcovú frekvenciu (tep). Ak užívate lieky na zníženie frekvencie tepu - je potrebné častejšie kontrolovať ako u tlaku.

Peruánske byliny Original Uncaria® sú kvalitou zberu a postupom spracovania špičkové a ojedinelé na našom trhu. Firma Uncaria ČR má tú česť byť držiteľom prestížneho certifikátu PROM PERU, udeľovaného len najlepším firmám dosahujúcim vysokej kvality svojich produktov a služieb, a to predovšetkým v rámci samotného Peru. Ako jediní v Európe získali právo používať tento chránený znak.

Balenie obsahuje špeciálne vytriedené, sušené listy rastliny Anona Graviola - Anon ostnaté. Z čerstvého zberu, ručne preberané v našej prevádzke. Ručíme za vysokú kvalitu, čistotu a zhodnosť botanického druhu.

Príprava: 1-2 lyžice listov zaliať cca 700 ml studenej vody a od chvíle dosiahnutia varu variť na malom ohni 5 -10 minút, následne scediť  a piť 3x denne 1 pohárik.

Zloženie: 100% sušené listy rastliny Anona Graviola

Skladovanie: na suchom a tmavom mieste, dobre uzavreté

Krajina pôvodu: Peru

Viac informácii o rastline a jej účinkoch

Ďalšie články o liečbe rakoviny

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Anona Graviola (guanabana) - Annona ..

Akcia!
Anona Graviola (guanabana) - Annona muricata extrakt - 90 kapsúl
11,90€ 13,30€ Bez DPH: 9,92€

Anona Graviola Forte (guanabana) - A ..

Akcia!
Anona Graviola Forte (guanabana) - Annona muricata koncentrát - 500 ml
8,60€ 9,60€ Bez DPH: 7,17€

Graviola 100% šťava - 250ml

5,70€ Bez DPH: 4,75€

Horká tekvička čaj - 150 g

7,70€ Bez DPH: 6,42€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Protirakovinové doplnkyČaje a plodyMedicína z Peru

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát