AKCIA: zubné pasty (2+1 zdrarma)

14,00€ 21,00€ Bez DPH: 11,67€
  • Výrobca: Energy
  • Kód produktu: Regeneračná pomôcka
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

AKCIA: zubné pasty (2+1 zdrarma)

Diamond je bioinformačná zubná pasta s jemnou škoricovo-citrónovou chuťou a ľahkou vôňou. Harmonizuje najmä energetickú dráhu obličiek, pečene, tenkého a hrubého čreva, troch žiaričov a žalúdka. Po vyčistení úst cítime ľahké tŕpnutie a slabý analgetický efekt. Rastlinné silice pokryjú narušené zuby ochranným filmom a pocit čistoty v ústach trvá veľmi dlho. Táto pasta je najvhodnejšia pri homeopatickej liečbe.

Obsah bylín: fenikel, sofora, uchovec, kostihoj, sladké drievko, islandský lišajník, lopúch, puškvorec, sedmokráska, lucerna, ďumbier
Zloženie parfumu: benzoín, eukalyptus, klinček, myrha, rozmarín, škorica, železník

 

Silix je bioinformačná zubná pasta. Zvýšený obsah koloidného kremíka má vplyv na pevnosť tkanív. Harmonizuje najmä energetické dráhy srdca, hrubého čreva, obličiek, pečene a šľachosvalovú dráhu močového mechúra. Obsahuje kopaivový balzam s protizápalovým účinkom, vyťažený v pralesoch peruánskej Amazónie. Pocit čistoty, stredne silná sviežosť a ochrana v ústach trvajú veľmi dlho.

Obsah bylín: praslička, komonica, arnika, sofora, sladké drievko, krvavec, šalvia, hamamel, kosatec
Zloženie: benzoín, citrón, kardamóm, mäta, žihľava

 

Balsamio je bioinformačná zubná pasta s maximálne osviežujúcim účinkom a adstringentným pôsobením. Harmonizuje najmä energetickú dráhu tenkého čreva, šľachovo-svalovú dráhu troch žiaričov, sleziny, pečene, riadiacu, jangovú a jinovú spojivovú. Obsahuje aj kopajvový balzam a výťažky z lapacha a uncarie, rastlín s protinádorovým účinkom. Tieto suroviny pochádzajú z pralesov v peruánskej Amazónii.

Obsah bylín: lapacho, uncaria, levanduľa, kostihoj, krvavec, hadovník väčší, aralka, muira puama, nátržník husí
Zloženie parfumu: niaouli, mäta pieporná, kopajva, fenikel, badyán, rozmarín

 

Pasty Energy obsahujú bioinformácie, ktoré urýchľujú vstrebávanie potrebných prvkov a minerálov (fluóru a vápnika) a urýchľujú vylučovanie odpadových látok. Pomáhajú tak pri vylučovaní ťažkých kovov z tela, najmä ortuti a striebra, ktoré sa používajú pri výrobe zubných plomb. Pasty Energy sú zložené zo špeciálne vybraných éterických olejov s antibakteriálnymi, antimikrobiálnymi, antivírusovými a protiplesňovými účinkami. Príjemne voňajú, dezinfikujú a regenerujú ústa. Účinok zubných pást Energy sa nedá obmedziť iba na ústnu dutinu. Cestou reflexných zón na jazyku a energetických okruhov v ústach cielene ovplyvňujú jednotlivé orgány, ktoré vstupujú do imunitných dejov a pochodov v celom organizme.

Co robiť pri paradentóze:
Človek s paradentózou by si mal čo nejrýchlejšie upraviť svoj jedálniček a jeho bolestivé zuby se môžu pri dodržovaní tohto jednoduchého opatrenia už do pol roka o dosť zlepšiť a problémy sa môžu dokonca aj zastaviť.

Ústna voda:
Po vyčistení zubov aplikujte na krčky pár kvapiek prípravku Drags imun. Ten obsahuje tzv. dračiu krv, ktorá má supersťahujúcí účinok, zastavuje krvácenie a pôsobí protizápalovo. Je ideály namiesto ústnej vody. Vnútorne užívajte aj pár kvapiek Drags imunu a Cytosan, bohatý na humáty s ochranným účinkom na črevá. Vnútorne doporučujeme použiť bioinformačný krém Artrin a vnútorne kvapky Renol. Renol podporuje činnosť ľadvín a minerálové hospodárenie v tele. Vyhnite sa prostrediu s väčším obsahom flóru. Pri jeho prebytku v tele dochádza k rozpadu zubov a znižuje sa pevnosťa pružnosť tkaniva v tele.

Jazyk:
Pri čistení zubov nezabúdajte na jazyk. Obrázok na krabičke k zubnej paste jasne znázorňuje vztahy mezi orgánmi a reflexnými zónami na jazyku.

Nepríjemný dych z úst:
Môže mať pôvod v  žalúdku. Okrem čistenia ústnej dutiny doporučujeme v tomto prípade užívať osobitne Regalen, Gynex, Drags imun, Cytosan, prípadne dvoj až trojkombináciu týchto produktov pre rýchlejší efekt. Doplníme úpravou životosprávy, o kterej jsme písali v odstavci o paradentóze.

Afty a opary:
Na vnútorné aj vonkajšie použitie Drags imun a vnútorne Cytosan. Látky v nich eliminujú herpes virusy. Podľa analytických rozborov obsahujú zubné pasty Biely diamant, Silix a Balsamio viac než 50 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Súvisiace produkty

Diamond - zubná pasta

7,00€ Bez DPH: 5,83€

Silix - zubná pasta

7,00€ Bez DPH: 5,83€

Balsamio - zubná pasta

7,00€ Bez DPH: 5,83€