AKCIA: Korolen + Vitamarín

Akcia!
32,70€ 38,50€ Bez DPH: 27,25€
  • Výrobca: Energy
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

AKCIA: Korolen + Vitamarín

Korolen je bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Ide o vysoko koncentrovaný prípravok, ktorý obsahuje bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe.

Bylinné zloženie: Ginko dvojlaločné, Lapacho, Ľubovník bodkovaný, Pagaštan konský, Ježibaba guľatohlavá, Vachta trojlistá, Krvavec lekársky, Levanduľa lekárska, Lucerna siata, Brusnica pravá, Dub letný, Rasca lúčna, Kôpor voňavý, Ďumbier lekársky - zázvor, Fialka trojfarebná, Nevädza siatinová, Cesnak siaty

Korolen ďalej obsahuje éterické oleje - nardový (z himalájskej valeriány), jazmínový, levanduľový a informácie z rastlín, olejov a nerastov -jantáru, zlata a krištáľu

Dávkovanie:  Pre dospelých 2 - 7 kvapiek 1 - 3x denne.

Spôsob podávania:  Pred použitím dôkladne pretrepte (21x). Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, príp. nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je pri regeneračnej kúre vhodné zvýšiť príjem tekutín.

Po 3 týždňoch užívania urobte v užívaní vždy 1 týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Užívanie a presné dávkovanie konzultujte so svojím lekárom alebo terapeutom.

Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba dávkovanie znížiť, kým zhoršenie nepominie, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu. Nie je vhodné prestávať s užívaním prípravku, lebo ide o spätný regeneračný proces (reverznú reakciu), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení.

Skladovanie: v suchu pri teplote 10-25 °C mimo dosahu detí

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie v čase tehotenstva konzultujte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Vyživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy! 

Objem: 30ml

Vitamarin je bioinformačný prípravok s obsahom unikátneho rybacieho oleja z morskej ryby Engraulis japonicus. Bioinformácie obsiahnuté vo výrobku pôsobia v harmónii s ostatnými účinnými zložkami. Svojimi jemnými energiami vyrovnávajú informačné pole organizmu.

Rybí olej je najdôležitejším prírodným zdrojom radu nenasýtených mastných kyselín a vitamínov A a D. Esenciálne mastné kyseliny hrajú významnú úlohu pri mnohých životne dôležitých pochodoch v ľudskom tele. Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika a fosfátov z čreva a je nevyhnutný pre správnu funkciu nervového a svalového systémuVitamín A posilňuje odolnosť organizmu, podporuje rast kostí, vlasov, kože a ďasien a pôsobí priaznivo na zrak.

Zloženie: olej z morskej ryby Engraulis japonicus (500 mg v jednej kapsule) s obsahom kyseliny eikosapentánovej (min 38 %), kyseliny dokosahexánovej (min. 25 %), želatínova kapsula, glycerín, voda, vitamín E (2,5 mg v jednej kapsule) 

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1 - 3 × denne. Neprekračujte denné dávkovanie! Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka.

Skladovanie: v suchu pri teplote 10-25 °C mimo dosahu detí

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti a pre osoby precitlivené na morské produkty. Výživové doplnky nie sú určené ako náhrada pestrej stravy. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Obsah: 90 kapsúl

Článok o prospešnosti kombinácie Korolen + Vitamarin

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Korolen - 30 ml

21,60€ Bez DPH: 18,00€

Vitamarin - 90 kapsúl

16,90€ Bez DPH: 14,08€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Akcie a výhodný nákup

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát