AKCIA - 20%: 2 šampóny z Pentagramu Energy v ľubovoľnej kombinácii

Akcia!
Novinka!
16,80€ 21,20€ Bez DPH: 14,00€
  • Výrobca: Energy
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

AKCIA - 20%: 2 šampóny z Pentagramu Energy v ľubovoľnej kombinácii

Keď potrebujeme obnoviť svoj pokoj a vnútornú rovnováhu, nachádza pre nás cestu nový Pentagram® šampónov. Ide o čisto prírodný koncept bylinných extraktov, prírodných silíc a termálnej vody zo žriedla Podhájska. Tieto účinné látky dávajú našim šampónom významný dar: dokážu pracovať s emóciami a zharmonizovať nepokojnú myseľ. Esencie piatich prvkov aktivujú naše zmysly, zbystrujú vnímanie a uvoľňujú emócie.

Droserin je určený pre normálne, zdravé a prevažne svetlé vlasy. Zlepšuje pružnosť vlasov a výsledkom jeho použitia je ich zamatový lesk. Obmedzuje vypadávanie vlasov na temene hlavy. Z hladiska psychiky droserin šampón z Vás zmyje pochybnosti, uvoľní smútok a povzbudí aby sme si stáli za svojím slovom. 

Protektin je určený pre ľahko sa mastiace a vypadávajúce vlasy, pre vlasy poškodené farbením alebo naopak odfarbovaním, je vhodný pre zlepšenie kvality vlasov, ktoré sú zaťažované znečisteným životným prostredím a priemyselnými emisiami. Z hladiska psychiky protektin šampón z Vás zmyje hnev, napätie a pomôže upokjiť sa. 

Artrin je určený pre všetky prirodzené farby vlasov, často nájde využitie pri tmavších odtieňoch. Je vhodný pre suché vlasy, obmedzuje tvorbu šedín, podporuje obnovu vlasov, najmä u mužov, ktorým sa tvoria kúty. Z hladiska psychiky artrin šampón z Vás zmyje strach, únavu a podrží Vás vďaka životodárnej sily vody.

Cytovital je šampón určený pre všetky prirodzené farby vlasov, napriek tomu nájde uplatnenie častejšie pri sevtlejších vlasoch. Regeneruje lámavé a ľahko sa štiepiace vlasy. Ukľudňuje pokožku hlavy, odstraňuje svrbenie. Z hladiska psychiky cytovital šampón z Vás zmyje starosti, úzkosti, nervozitu aj únavu.

Ruticelit je vhodný šampon skôr pre tmavé vlasy. Znižuje tvorbu lupín, spevňuje vlasy a tým, že celkovo zlepšuje prekrvenie pokožky, podporuje obnovu vlasov na celej hlave. Z hladiska psychiky ruticelit šampón z Vás zmyje nedostatok motivácie, podpori slnko v duši a rozprúdi životnú aktivitu.

Nutritive balsam na vlasy zaručí skvelú regeneráciu vlasov. Dobre sa nanáša a príjemne vonia. Ihneď po nanesení balzamu zistíte, že vlasy ožívajú a sú krásne hebké. Nutritive balsam je vhodné kombinovať so všetkými šampónmi Energy (dá sa však použiť aj po bežnom šampóne), najmä na suché, farbené alebo inak namáhané vlasy, ktoré potrebujú regeneráciu. Po aplikovaní Nutritive balsamu sa vlasy veľmi dobre rozčesávajú, nemajú snahu sa strapatiť a lepiť, a sú hodvábne lesklé.

Aplikácia: šampón naneste na mokré vlasy, ľahko vmasírujte, nechajte 2-3 min. pôsobiť, potom opláchnite.

Skladovanie: mimo dosahu detí, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10–25 °C a chráňte pred mrazom

Objem: 200ml

Krajina pôvodu: Česká republika

Viac informácií o šampónoch pentagramu od Energy

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste stroj

Súvisiace produkty

Artrin šampón 200 ml

Novinka!
Artrin šampón 200 ml
10,60€ Bez DPH: 8,83€

Cytovital šampón 200 ml

Novinka!
Cytovital šampón 200 ml
10,60€ Bez DPH: 8,83€

Droserin šampón 200 ml

Novinka!
Droserin šampón 200 ml
10,60€ Bez DPH: 8,83€

Protektin šampón 200 ml

Novinka!
Protektin šampón 200 ml
10,60€ Bez DPH: 8,83€

Ruticelit šampón 200 ml

Novinka!
Ruticelit šampón 200 ml
10,60€ Bez DPH: 8,83€

Balzam na vlasy Nutritive - 200 ml

Novinka!
Balzam na vlasy Nutritive - 200 ml
10,50€ Bez DPH: 8,75€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Vlasová kozmetika

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát