Nespěchejte do rakve - Kašpar Tomáš

6,30€ Bez DPH: 5,73€

Popis

Nespěchejte do rakve - Kašpar Tomáš

Moderná medicína a jej zástancovia nás žiadajú, aby sme akceptovali únavu, množstvo chorôb a stratu vitality ako prirodzené prejavy starnutia.

Ako je však možné, že tieto príznaky postihujú stále mladších ľudí? To starneme rýchlejšie? Koľko je teda dieťaťu, ktoré dostalo cukrovku? Aký starý je potom 30-ročný človek, ktorý dostal infarkt? Nie je náhodou všetko inak?

Ako je možné, že v poslednom desaťročí pribúda toľko srdcových infarktov a toľko prípadov rakoviny? Ako je možné, že cukrovka bola ešte pred sto rokmi vzácnym ochorením a dnes sa šíri ako epidémia? Kde je pravda? Veríte lekárom, ktorí vás liečia? Veríte liekom, ktoré vám predpisujú?

Kniha Nespěchejte do rakve by sa tiež mohla volať "Zbytočné choroby", pretože to je presne to, na čo poukazuje. Moderná lekárska medicína úspešne bojuje s prejavmi chorôb bez toho, aby sa príliš zaujímala o príčiny. Táto kniha sa zameriava práve na príčiny a prináša často šokujúce odhalenia. Pripravte sa na dávku emócií, až odhalíte zákulisia priemyslu, podobného "továrňam na smrť".

Posolstvo knihy je jasné: "Vezmite poklad svojho zdravia do vlastných rúk, inak ho vezme do rúk niekto iný a výhodne ho predá!"

Prečítajte si článok od Tomáša Kašpara

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Alternatívna medicína, zdravieOčkovanie, obchod so zdravím, konšpirácie

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát