Informovaná fľaša i9 - čakrová - 650 ml

53,90€ Bez DPH: 44,92€
 • Dostupnosť: Skladom
Štítky: Present

Popis

Informovaná fľaša i9 - čakrová - 650 ml

Práve ste našli i9 informovanú fľašu, ktorá bude slúžiť Vášmu telu i duši a denne pomáhať k vnútornej harmónií. Zvýši Vaše energetické biopole. Podporuje prirodzenú detoxikáciu a znižuje napätie organizmu. To všetko vplyvom informačného kódu, ktorý ovplyvňuje štruktúru vody.

Prečo nazývame fľašu, že je informovaná ?

i9 informovaná fľaša je sklenená fľaša navrhnutá tak, aby poskytla hlavne priamy a jednoduchý prístup k lepšej kvalite pitnej vody. i91422 je pôvodný názov, pričom i znamená informovaná a v doslovnom preklade ide o informované sklo. 

Názov i9 informovaná súvisí predovšetkým s jej výbavou silného informačného kódu z kremíka, ktorý je nositeľom niekoľko tisíc starostlivo vybratých súborov informácií s pozitívnou vibráciou akou sú mantry, hudba, prána, modlitby, svetlo, farby, čísla a ďalšie. Ide o rôzne sady informácií vrátane Rig Veda, Athur Veda, William Blake Love Poems, Beethovenova Symfónia 7 známa pre svoje liečivé energie. Rovnako pozitívne vibrácie slov ako mier, láska, liečenie, vitalita a blaženosť. 

Všetky boli zhromažďované a prevedené do funkčného stavu informačných sád počas niekoľkých desiatok rokov neustáleho výskumu.

Čo je informovaná fľaša a na akom princípe funguje

Osobitná pozornosť bola venovaná týmto súborom informácií: 

Výkonu, energií, sile, vytrvalosti, prevedeniu, vitalite, forme, koncentrácií, vyváženiu, telesnej kondícii, psychickej rovnováhe, pokoju, výhre, športovému duchu, čistote, zdraviu, šťastiu, fair play, ceste, noblese, presnosti, technike, ťahu, taktike, stálosti, sústredeniu, inteligencií, stanoveniu, vitalite, mladosti, prekonaniu, zrýchleniu, rýchlosti, túžbe, rozhodnutiu, radosti, veľkosti.

Konečnou fázou bola ich aplikácia a zakomponovanie do kremíkového i9 kódu cez technológiu informovania Poznik TP. Informačný kód vsadený do i9 informovanej fľaše predstavuje jednu z najväčších databáz týchto informácií na svete. Jeho hlavnou a silnou schopnosťou je ovplyvňovať siete spojených molekúl a pôsobiť na štruktúru vody.

Informácie sú prevedené do kódu technológiou informovania Poznik TP, ktorá predstavuje kombináciu niekoľkých vedeckých procesov.

Ďalším faktorom v procese informovania a udržania si kvality vody je použitie ďalších materiálov s obsahom kremíka. Sklo taktiež obsahuje kremík a takisto ho obsahujú i gumičky, ktoré veľmi účinne chránia celú fľašu.

Aké sú hlavné účinky i9 informovanej fľaše?

 • ovplyvňuje molekulárnu štruktúru vody a vracia ju do svojho prirodzeného stavu
 • podporuje samočistiace schopnosti
 • znižuje genotoxický faktor
 • zvyšuje energetické bio-pole
 • zmäkčuje vodu, je viac lahodnejšia

i9 informovaná fľaša bola podrobená rozsiahlym medzinárodným vedeckým testom, ktoré preukázali a potvrdili, že pitím vody z i9 fľaše sa zlepšujú výkonnostné schopnosti a redukuje sa čas na zotavenie organizmu. Zvyšuje sa energetické bio-pole a napätie organizmu.

Aké ďalšie benefity prináša i9 informovaná fľaša?

 • vyrobená zo skla, ktoré je recyklovatelné
 • prakticky chránená proti rozbitiu - vďaka strategickému umiestneniu gumových pásikov
 • nádherný dizajn
 • navrhnutá prírodou - vďaka účinku silnému informačnému kódu
 • vo farbách všetkých 7 čakier - farebná terapia a harmonizácia
 • možnosť použitia na celý rad nápojov (čaje, smoothie, džúsy, energetické nápoje ..)
 • doživotná záruka na informačný kód

Pre koho je i9 informovaná fľaša určená?

 • pre každého kto che piť hlavne čistú vodu v tom najprirodzenejšom stave, zo zdravej a praktickej fľašky
 • je vyvinutá pre športovcov a na každodenné použitie. Je vhodná aj pre deti

Test so slnečnicou: 

Zdroj a proces informovania i9 – V čom to spočíva?

Voda – Vibrácia – Proces informovania i9

Veda už dávno potvrdila, že vesmír pozostáva z energie, ktorá je v neustálej vibrácii. Táto skutočnosť otvorila neuveriteľne nové pohľady na to, akým spôsobom vnímame a komunikujeme s prostredím, v ktorom žijeme. Každá frekvencia môže byť preložená do série informácií a tie sú potom zaznamenané a ďalej zakódované. 

Voda má schopnosť príjmať informácie z prostredia, kadiaľ prechádza. Ide o vibrácie materiálov s ktorými prichádza do styku, vibrácie prostredia kadiaľ tečie, ale aj ľudské emócie či myšlienky. Preto hovoríme, že voda si pamätá, kadiaľ pretekala.

Tieto skutočnosti a veľa daľších sú už dávno vedecky podložené. Jeden z preukázateľných vedeckých výskumov je práca Dr. Masaru Emota, ktorá získala uznanie na celom svete a už mnohí o nej počuli. Dr. Masaru Emoto vystavoval vodu pozitívnym a negatívnym vibráciám z prostredia, ako napríklad hudba, slová a modlitby, potom dal vodu zamraziť a neskôr mikroskopicky odfotil zamrznutú vodu. Výsledky sú ohromujúce! Tam, kde bola voda vystavená pozitívnym vibráciám, vzniknuté kryštály mali krásne tvary. Pri vystvení negatívnym vibráciám sa kryštály vytvorili zdeformované a nepravidelné. Pokiaľ Vás to zaujíma zadajte do vyhľadávača Google Dr. Masaru Emoto a nájdete stovky informácii o jeho výskume po celom svete. Práve nedávno, dňa 17. októbra 2014 vo veku 71 rokov sa rozlúčil s týmto svetom. 

Prečítajte si viac o Dr. Masarovi Emotovi

Na tomto princípe vibrácií je postavená aj i9 informovaná fľaša a to vďaka silnému kremíkovému informačnému kódu vyrobenému technológiou informovania Poznik TP. i9 informovaná flaša využíva princípy, ktoré sú podporené prácou a výskumami renomovaných svetových priekopníkov v oblasti vedy, okrem Dr. Masaru Emoto je to Dr. Korotkov, Dr. Voikov, Pop, rovnako tak ich predchodcovia Dr. Samuel Hahnemann, Dr. Wilhelm Reich a Viktor Schauberger.

Výroba informačného štítku/kódu na i9 informovanej fľaši predstavuje jednu z najväčších databáz informácií na svete.

Proces kódovania zahŕňa prísne postupy a testovanie Dr Viliho Pozníka a jeho tímu, čo v konečnom dôsledku umožňuje I9 informovanej fľaši bez námahy reštrukturalizovať kvapalinu na báze vody a dobyť ju energiou s vysokofrekvenčným nábojom. Ukážka z postupu výroby i9 informovanej flaše.

Materiály a kvalita i9

i9 je vyrobená zo skla

Čisté sklo je priehľadný, relatívne pevný materiál, odolný proti opotrebovaniu, v podstate inertný a biologicky neaktívny. Sklo je tvorené predovšetkým oxidom kremičitým, získaný zkremeňa. i9 informovaná fľaša je vyrobená z nového a recyklovaného skla. Sklo je 100% zdravotne nezávadným materiálom. Je dokázané, že sklo zachováva kvalitu a chuť potravín. Predlžuje trvanlivosť lepšie ako plast. Bolo preukázané, že plast je pre ľudský organizmus škodlivý. BPA fľaše obsahujú prinajmenšom 4 ďalšie škodlivé látky. Toisté platí aj o hliníkových fľašiach. Sklo je tiež šetrné k životnému prostrediu a je zodpovednou voľbou ľudí, ktorým záleží na ich zdraví. Kremík v ňom obsiahnutý je nositeľom informácie a tým umožňuje i9 informovanej fľaši uchovávať informáciu, ktorá je vložená v informačnom kóde cez orgónové kánony. Sklo zostáva najspoľahlivejším, najvhodnejším a bezpečným materiálom na prenos a konzumáciu vody.

I9 informačný kód

i9 kód je vyrobený z kremíka, teda z rovnakého materiálu ako počítačové čipy alebo zariadenia na ukladanie dát. Kremík je najlepším materiálom na absorbovanie informácií. Informačný kód je vlepený na vonkajšej strane fľašky do vytvoreného priestoru presne pre jeho rozmer. i9 informačný kód na fľaške má doživotnú záruku. 

Silikónové gumičky

Silikón je umelá látka odvodená z kremíka a ďalších chemických látok. Je chemicky nereaktívny, tepelne odolný a považovaný za nízku toxicitu pre človeka. Je to ideálny materiál pre lekárske využitie. Silikónové gumičky svojim obsahom kremíka a kombináciou s kremíkovým informačným kódom a sklom maximalizuje schopnosť i9 fľaše uchovávať informáciu. Gumičky boli navrhnuté a strategicky rozmiestnené tak, aby fľašu chránili takmer z každého možného uhla. Väčšina rozbitých fliaš v praxi bola spôsobená nesprávnym zavretím uzáveru. Farby boli vybrané na základe starovekej ajurvédskej védy, podporujúcej dobrý zdravotný stav a integritu tela. Aj vďaka gumičkám a ich farbám je i9 naozaj moderná a ponúka tak okrem iného aj farebnú terapiu. 

Objem: 650 ml

Články o vode

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Karafy, poháre, fľaše

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát