Rooibos čaj ochutený AAA Tea - 50 g

2,30€ Bez DPH: 1,92€

Popis

Rooibos čaj ochutený AAA Tea - 50 g

Rooibos, je aromatický a sladkastý čaj, ktorý sa raz ročne zbiera ručne, potom nasleduje drvenie, lisovanie, fermentácia a sušenie. Rooibos má červeno-hnedú farbu, predovšetkým pre obsah flavonoidov, látky ktoré sú známe svojimi antioxidačnými účinkami. Na rozdiel od zeleného či čierneho čaju, rooibos neobsahuje kofeín, len trieslovinu a žiadnu kyselinu šťaveľovú, kyselina šťaveľová spôsobuje problémy práve ľuďom, ktorí trpia obličkovými kameňmi. Taníny prirodzene sa nachádzajúce v čiernom a zelenom čaji tlmia absorpciu určitých minerálnych látok, napríklad železa. Železo, obsiahnuté v rooibose možno vďaka nízkemu obsahu tanínov lepšie prijať a zužitkovať. 

Arónia (Jarabina čierna) je známa vďaka vysokému obsahu antokyanínov, vitamínov P, C, B, A,  množstva  minerálov a ďalších biologicky  dôležitých  aktívnych látok. 

Acai pripomína chuťou a vôňou lesné plody a čokoládu, je bohatý na vitamíny A, B1, B2, B3, C, E,  vlákninu, bielkoviny, glykoproteiny, esencialne mastné kyseliny a minerálne látky (vápnik, železo, sodík, draslík, horčík). 

Acerola ma oranžové až tmavo-červené plody, ktoré sa podobajú čerešni ale chutia ako citróny (vysoký obsah vitamínu C) je bohatá aj na minerálne látky aj aj vitamíny B a A. 

Kedy piť: po celý deň

Príprava: 1 čajovú lyžičku čaju zalejeme 2,5 dl vriacej vody, necháme 4-5 minút lúhovať. Po precedení podávame. 

Zloženie: Rooibos, čierna jarabina, granátové jablko, listy ostružiny, vitamín C, prášok ovocia Acai (Acai, maltodextrin), prášok ovocia acerola (maltodexín, acerola, vitamín C), aróma.

Skladovanie: v suchu


Čo o tom píšu iní?

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Yogi Tea - Ájurvédsky čaj - 50g

2,35€ Bez DPH: 1,96€

Lapacho black currant - čaj, ktorý b ..

1,40€ Bez DPH: 1,17€

Lapacho exotic - čaj, ktorý blahodár ..

1,40€ Bez DPH: 1,17€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

ČajeNápojeČaje a plody

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme