Himalájska soľ bylinková - deväť síl 120 g

2,70€ Bez DPH: 2,25€
  • Výrobca: Cereus
  • Kód produktu: Potraviny
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Himalájska soľ bylinková - deväť síl 120 g

Jemná zmes z kvalitných surovín vhodná pre každú vekovú kategóriu. Výborná do šalátov, polievok, na špagety, na chleba s maslom ale i do omáčok, na pečenie, grilovanie ... Bylinkovou soľou ochuťte jedlo buď po uvarení, alebo priamo na tanieri tesne pred jedlom. Najlepšie tak zachováte vlastnosti byliniek.

Zloženie: Kamenná soľ v rýdzo panenskej podobe, bazalka *, kôpor *, pamajorán *, estragón *, ligurček *, pažítka *, petržlen *, tymián *, yzop *
* produkty ekologického poľnohospodárstva

Návrh na recept:
Polievka z tekvice Hokaido
Budete potrebovať: tekvicu Hokaido, trochu masla alebo jedlého oleja najlepšie za studena lisovaného, bylinkovú soľ Deväť síl.

Najprv tekvicu nakrájame nožom a vyberte semienka, opláchnite a dajte na špáratko. Šupku môžete odstrániť až po uvarení, pôjde to ľahšie (obvykle to nie je nutné, po uvarení je mäkká). Až tekvica bude mäkká cca po 15 min. v pare, rozmixujte ju s trochou teplej vody (vody len toľko aby išla tekvica rozmixovať). Polievku nalejte do misiek a osoľte soľou Deväťsil. Je to výborný zdravý a posilňujúci pokrm s krásnou farbou. Polievka je pripravená veľmi rýchlo.

Balenie: 150g

Prednáška o liečivých účinkoch Himalájskej soli. 
Bližšie informácie
o liečivých účinkoch Himalájskej soli. 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Preto od 01.07.2013 nie je možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.
Čo o tom píšu iní?

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie


alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme