Aloe Vera čistá šťava - 1 liter - ESI

12,90€ Bez DPH: 10,75€

Popis

Aloe Vera čistá šťava - 1 liter - ESI

Aloe je rastlina, ktorú obdivovali už dávne civilizácie a rokmi jej prisúdili punc legendárnosti. Je skutočne jedným z najúžasnejších darov prírody? Prvá písomná zmienka o účinkoch Aloe sa nachádza na hlinených doštičkách z obdobia vlády sumerského kráľa Arkada zo 4. tisícročia p. n. l. Traduje sa, že za svoju krásnu pleť vďačila kráľovná Kleopatra prípravkom z Aloe. Vo svojej praxi ju používal aj slávny grécky lekár Hippokrates žijúci v 5. až 4. storočí p. n. l.

Prípravky z Aloe možno použiť dvojakým spôsobom. Lokálne, na povrchové ošetrenie alebo vnútorne. Najmä dámy potvrdia vynikajúce účinky kozmetických prípravkov obsahujúcich Aloe. Dôležité je, že pri mnohých kožných problémoch sa Aloe osvedčilo nielen v lokálnej, ale hlavne celkovej aplikácii - čo znamená, že optimálnou kombináciou je užívanie šťavy vnútorne a zároveň aplikovanie gélu na vonkajšie použitie.

Produkty Aloe Vera ESI vlastnia certifikát CERTIQUALITY. 
Certiquality je akreditovaná nezisková organizácia, ktorá udeľuje potvrdenie o kvalite, bezpečnosti a zdravotnej nezávadnosti produktov a šetrnosti k životnému prostrediu pri ich výrobe. Radu štiav z Aloe Vera spoločnosti ESI ohodnotila ako 100% čistý produkt vyrobený z rastlín pestovaných bez použitia pesticídov a chemických hnojív. V šťavách tiež potvrdila vysoký obsah mukopolysacharidov (7000 mg/l).

Šťavy Aloe Vera ESI sú:

  • nepasterizované, bez pridania cukru a farbív
  • čistou formou šťavy - neriedené vodou
  • vyrobené jedinečným spôsobom, v ktorom sa zlučujú optimálne vlastnosti vnútornej časti listu (bez aloínu) a čistého gélu obsiahnutého vo vnútri rastliny
  • získavané priamo z čerstvej dužiny krájanej ručne
  • z rastlín Aloe Vera pestovaných v Mexiku, bez použitia chemických látok
  • spracovávané za studena
  • vyrobené podľa prísnych kritérií ISO 9001 (kontrola kvality a obsahu aktívnych zložiek)

Na začiatku užívania štiav Aloe Vera môžete pozorovať mierne, prechodné zhoršenie tráviacich problémov, bolesti hlavy, kĺbov, zhoršenie pokožky a pod., je to spôsobené naštartovaním očisty organizmu. Tieto príznaky po niekoľkých dňoch odznejú. Počas tohto obdobia neprestávajte v užívaní Aloe Vera, môžete však znížiť dávku na 1 odmerku denne.
Poraďte sa s lekárom o najvhodnejšom dávkovaní pri Vašich konkrétnych problémoch.

Zloženie: čistá šťava z Aloe Vera (Aloe Vera Barbadensis Mill.) 99,8%, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, benzoan sodný, sorban draselný (konzervačné látky)

Odporúčaná denná dávka:
Dospelí: 2 x 1 odmerka (25ml)
Deti: 2 x ½ odmerky (12ml) 

Skladovanie: mimo dosahu detí, na suchom a tmavom mieste, dobre uzavreté

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy

Krajina pôvodu: Taliansko

Odsúhlasené Úradom verejného zdravotníctva SR.

Články o Aloe Vera

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Aloe vera gél čistý 100 ml

7,90€ Bez DPH: 6,58€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Aloe vera

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát