Lapacho exotic - čaj, ktorý blahodárne pôsobí pri vonkajších a vnútorných zápaloch -50g

1,40€ Bez DPH: 1,17€
  • Výrobca: Sanny Tea
  • Kód produktu: Čaj
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Lapacho exotic - čaj, ktorý blahodárne pôsobí pri vonkajších a vnútorných zápaloch -50g

Lapacho exotic - (Tabebuia serratifolia)

Zloženie: Lapacho, kúsky jahody, ananás, list ostružiny, aróma.

Lapacho - čaj Inkov - kôra z juhoamerického stromu Pau D´Arco má mnoho pozitívnych zdravotných účinkov.

Lapachom nie je možné sa predávkovať, len v ojedinelých prípadoch sa môže vyskytnúť vyrážka, či svrbenie, ktoré však pri zmiernení pitia čaju ihneď zmizne. 

Príprava: Lapacho sa nesmie variť alebo uchovávať v nádobách obsahujúcich hliník, alebo cín a to z dôvodov, že niektoré zložky sa pri zahriatí zlučujú práve s cínom, alebo hliníkom a tak výrazne znižujú účinok Lapacha!! 4 čajové lyžičky alebo 1 polievkovú lyžicu zalejeme 1l vriacej vody, necháme 5 min povariť a ďalších 15-20 min vylúhovať. Hotový čaj môžeme osladiť najlepšie s medom, môžeme kombinovať s citrónom, mätou, jablkami, so suchým vínom a pod. alebo pri jeho príprave zmiešať s ovocným či iným bylinkovým čajom na doladenie chuti. Najlepšie na lačný žalúdok. Odporúčaná denná spotreba sa pohybuje od 2-3 šálok po 0,2 dcl až po 2 litre. Pre terapeutické účinky: 3 šálky denne medzi jedlom, nesladiť. Pri chronických ochoreniach je potrebné piť čaj po dobu 1 mesiaca. Potom urobiť 2-3 týždňovú prestávku a podľa potreby kúru zopakovať.

Hmotnosť: 50 g

Články o liečbe rakoviny

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Preto od 01.07.2013 nie je možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.
Čo o tom píšu iní?

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie


alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme