Lietajúca lastovička - čajová zmes na detoxikáciu organizmu - 60g

2,80€ 4,20€ Bez DPH: 2,33€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Lietajúca lastovička - čajová zmes na detoxikáciu organizmu - 60g

Končiaca záruka 15.11.2018

Tento poetický názov v sebe skrýva zmes exotických bylín, ktoré používala podľa zachovanej povesti známa krásavica v starodávnej Číne - manželka cisára Čhena Chanskej dynastie (30 – 34 r. pred naším letopočtom). Stále pila tento čaj, vďaka ktorému sa jej postava stala pôvabnou a štíhlou, podobnou vŕbovej vetvičke a bola taká ľahká ako letiaca lastovička. Odtiaľ pochádza aj názov tohto bylinného čaju – Lietajúca lastovička.

Táto bylinná zmes napomáha procesom trávenia a vyprázdňovania.

Bylinný čaj „Lietajúca lastovička“ sa podáva vo forme nálevu. Tento čaj je chránený ochrannou známkou a je na Slovensku ponúkaný ako tradičný produkt vo Vašich čajovniach a lekárňach.  

Keďže očisťovanie organizmu sa deje prostredníctvom čriev, možno očakávať spočiatku redšiu stolicu, ktorá sa po niekoľkých dňoch upraví.  Je vhodným doplnkom pre všetky druhy diét či spôsobov stravovania.  V prvých dňoch pitia čaju môžu vzniknúť ľahšie bolesti tam, kde ste ich neočakávali – ide o normálny proces. Svedčí to o skrytých zápalových procesoch a preťaženia niektorých orgánov či častí tela.
Bolesti sa rýchlo vytrácajú, preto pitie čaju nemusíte ukončiť, ale prerušenie na dva dni nie je na škodu.

Príprava a dávkovanie: Jedno vrecúško zalejeme pol, až jedným litrom vriacej vody a necháme lúhovať 5-10 minút. Takto pripravený nápoj pijeme teplý po častiach, krátko po jedle, počas celého dňa.  Po každom balení je vhodné urobiť týždennú prestávku.  Lieky je vhodné užívať 1 hodinu pred pitím čaju.

Zloženie: Folium Camelia Sinensis, Nelumbinis Folium, Rhei Radix et Rhizoma, Glycyrrhiza Glabra radix, Citri Fructus Immaturus, Sennae Folium

Obsah: 60 g (20 vrecúšok po 3 g)

Upozornenie: Nevhodný pre oslabených, vyčerpaných a hnačkujúcich ľudí. Zmes nie je určená pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uschovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výživový doplnok nie je náhradou riadnej stravy.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.
Preto od 01.07.2013 nie je možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.
Čo o tom píšu iní?

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

ČajeČaje a plody

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme