Gel na riad 250 ml - Mydlové orechy

1,80€ Bez DPH: 1,50€

Popis

Gel na riad 250 ml - Mydlové orechy

Ekologický gel vhodný na ručné umývanie riadu vyrobený z mydlových orechov. Svojím jemným zložením je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou.

Základom gelu na riad je výťažok z mydlových orechov v biokvalite získaný najšetrnejšou metódou za studena. Výsledkom je jemný a účinný gel so zníženou penivosťou a príjemnou vôňou z prírodnej citrónovej silice.

Spoločnost Tierra Verde suroviny pre výrobu drogérie volí tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí i planéty. Pri výrobe produktov používajú revitalizovanú vodu. Netestuju na zvieratách. Tento výrobok tak neobsahuje syntetickú parfumáciu, syntetické farbivá, ropné deriváty, fosfáty a ani opticky zjasňujúce látky.

Zloženie: 5-15 % neiónový tenzid rastlinného pôvodu, < 5 % aniónový tenzid, denaturovaný lieh, xantánová guma, benzoan sodný, prírodná citronová silica (obsahuje parfum limonene, beta-pinene, gama-terpinene - môže vyvolať alergickú reakciu).

Skladovanie: mimo dosahu detí

Nespotrebovaný obsah zrieďte vodou a vylejte do kanalizácie. Použitý obal po dôkladnom vypláchnutí odovzdajte do triedeného odpadu.

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Umývanie riaduMydlové orechy

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát