Vonné tyčinky - Chakra - set

9,80€ Bez DPH: 8,17€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Vonné tyčinky - Chakra - set

Prírodné vonné tyčinky čakrové. Set 7 druhov vonných tyčiniek s unikátnou zmesou vzácnych bylín, kvetov, medu, živíc, čistého prášku zo santalového dreva, aromatických drevín a prírodných esenciálnych olejov. Bez toxických látok.

Toto darčekové balenie obsahuje 7 základných vonných tyčiniek, ktoré pomôžu vyrovnať 7 čakrálnych oblastí spirituálnej sily uloženej v ľudskom tele. Otvorením vašej korunnej čakry a tretieho oka vám umožňujú vyjadriť jednotu a nájsť transcendenciu. Otvorenie srdcovej čakry symbolizuje lásku, súcit a pokoj. Otvorenie koreňovej čakry vytvára najhlbšie spojenie s vaším fyzickým telom a zemou. Otvorenie solárneho plexu a sakrálnych čakier predstavuje radosť a ego. Otvorenie hrdlovej čakry vám pomôže prijať originalitu a vyjadriť svoj autentický hlas.

Vonnú tyčinku uložte do bezpečnej vzdialenosti od horľavých materiálov. Tyčinku zapaľujte len v dobre vetraných miestnostiach alebo na otvorenom priestranstve. Vyhnite sa priamému vdychovaniu výparov. Ľudia trpiaci zvýšenou precitlivenosťou na arómy by mali byť obozretnejší.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Vonné tyčinky a vrecúška

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát