Serapeptáza Serrazimes Swanson - 60 kapsúl

19,90€ Bez DPH: 16,58€

Popis

Serapeptáza Serrazimes Swanson - 60 kapsúl

Swanson Double Strenght Serrazimes predstavuje inovatívny, pre vegetariánov vhodný zdroj účinnej látky kultivovanej na Aspergillus oryzae a na Aspergillus melleus, procesom vyvinutým odborníkmi na enzýmy v Deerland Probiotics & Enzymes (predtým National Enzyme Company). Aspergillus oryzae je mimochodom inak bežne používaná vo východoázijskej kuchyni a je tiež známa pod pojmom plesni koji. 

Zloženie: Serrazimes® (od Aspergillus oryzae a Aspergillus melleus), mikrokryštalická celulóza (rastlinné vlákno), hypromelóza (rastlinná kapsula), maltodextrín, stredne dlhé reťazce triglyceridov (palmojadrový, alebo kokosový)

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsulka s vodou na lačný žalúdok 1 až 2 hod pred alebo po jedle. Pre zvýšený účinok 1 kapsulu 2 x denne.

Účinné látky v 1 kapsule: Serrazimes 40 000 jednotiek = 66,7mg

Skladovanie: mimo dosahu detí, na suchom a tmavom mieste.

Upozornenie: Nepoužívajte, ak máte poruchu zrážania krvi a / alebo ak užívate akýkoľvek liek, ktorý ovplyvňuje zrážanie krvi, ako je napr vitamín K, heparín alebo warfarín (coumadín). Ak užívate lieky na predpis alebo ak ste tehotná alebo dojčíte, pred použitím sa poraďte so svojím poskytovateľom zdravotnej starostlivosti. Obsahuje stopy orechov (kokos).

Krajina pôvodu: USA

Článok o účinkoch

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

PQQ Pyrroloquinoline Quinone Swanson ..

11,90€ Bez DPH: 9,92€

Quercetin - 90 kapsúl

15,90€ Bez DPH: 13,25€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Kapsuly a tabletyPodpora imunity

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát