PHOSPO2 - na podporu pamäte - 30 kapsúl

14,85€ Bez DPH: 12,38€
  • Dostupnosť: Skladom
Štítky: pamäť

Popis

PHOSPO2 - na podporu pamäte - 30 kapsúl

Fosfatidylserín (PS) je fosfolipid, ktorý je podstatnou zložkou 100 miliárd mozgových buniek. Vyskytuje sa v mozgu a v membránach mozgových buniek.

Je jednou z najkritickejších živín pre optimálne zdravie mozgu. Stovka miliárd nervových buniek sú najaktívnejšími bunkami v našom tele, ich membránové systémy prenášajú elektrické signály v mozgu. Tento proces si vyžaduje stály prísun fosfatidylserínu PS.

Fosfatidylserín, prirodzene sa vyskytujúca živina, tiež nazývaná fosfolipid, je získaný zo sóje. Je dôležitou zložkou ľudských bunkových membrán. Vo vysokej koncentrácii sa nachádza najmä v bunkových membránach s vysokou metabolickou aktivitou, akými sú bunky v mozgu, srdci, pečeni a kostrových svaloch.


Starnutie spôsobuje pokles PS v bunkách, následkom je zníženie kognitívnych funkcií (neschopnosť učiť sa, poruchy pamäti, poruchy úsudku, rozpoznávania, koncentrácie, pozornosti, posudzovania, odôvodňovania, rozprávania).

Obsah balenia: 30 kapsúl/12 g 

Dávkovanie: 1 kapsula ráno s jedlom. Zapiť dostatočným množstvom vody.

Zloženie: 1 kapsula obsahuje -  100 mg Fosfatidylserínu (zo sóje), stearan horečnatý, oxid kremičitý (protihrudkujúce látky), hydroxypropylmetylcelulóza.

Upozornenie: Výrobok nie je vhodný pre deti. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste, chráňte pred priamym slnečným žiarením! Nevhodné pre osoby alergické na sóju.

Krajina pôvodu: Maďarsko

Odsúhlasené Úradom verejného zdravotníctva SR. 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

CELITIN - 90 kapsúl

19,40€ Bez DPH: 16,17€

Lecitín slnečnicový - prášok - 100 g ..

4,50€ Bez DPH: 3,75€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Pre seniorovPre ženyPre mužov

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát