Mumio biele kamenný olej 3g

8,50€ Bez DPH: 7,08€
Štítky: Sachera Med, Meandra,

Popis

Mumio biele kamenný olej 3g

Kamenný olej biele mumio (brakshun, skalná šťava) je hornina pozostávajúca z komplexného minerálneho komplexu, ktorý pomáha obnoviť minerálnu rovnováhu v tele.

Kamenný olej od výrobcu Sashera-Med sa zbiera v pohorí Altaj v nadmorskej výške najmenej 2000 metrov nad morom pomocou špeciálneho analytického zariadenia, ktoré vylučuje vniknutie cudzích minerálov.

Zloženie: prírodný práškový koncentrát kamenného "oleja"

Spôsob aplikácie:
Vnútorne:
3 g prášku rozpustených v 3 litroch prevarenej vody izbovej teploty. Dospelí užívajú 3x denne 0,5 šálky (100 ml) roztoku 30 minút pred jedlom.
Trvanie aplikácie je 4 týždne. Odporúča sa absolvovať 4 kurzy ročne.
Vonkajšie vo forme obkladov: rozpustite 3 g prášku v 2 litroch prevarenej vody izbovej teploty. Do takto pripraveného roztoku namočte handričku a priložte ju na problémovú oblasť tela vo forme obkladu na 1 hodinu.
Odporúča sa 3-5 obkladov týždenne, nie viac ako 1 obklad denne.
Na zvýšenie účinku sa odporúča použiť protizápalový prírodný krém Dobrodeja mumio. 
Výplach slizníc: 0,1 g prášku (cca špička nožika) rozpustite v 100 ml prevarenej vody izbovej teploty, použite pri zápalových a hnisavých procesoch. Pripravený roztok skladujte pri izbovej teplote nie dlhšie ako 10 dní, vyhýbajte sa priamemu slnečnému žiareniu.

Skladovanie: mimo dosahu detí, na suchom a tmavom mieste pri teplote neprevyšujúcej 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu maximálne 75%.

Čas použiteľnosti: 3 roky.

Kontraindikácie: Individuálna intolerancia, gravidita, laktácia. V prípade porušenia stavu a funkcií tráviaceho traktu, vrátane motorických funkcií čreva, sa odporúča užívať suspenzné kvapky "Stone Oil".

Biele mumio a jeho pozoruhodné účinky

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Fytomineral 100ml

25,20€ Bez DPH: 21,00€

Bentonit S - 500 g

2,80€ Bez DPH: 2,33€

Mumio 60 tbl

12,00€ Bez DPH: 10,00€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Liečivá kozmetikaMinerály a stopové prvky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát