Moringa Caribbean - čaj sypaný z listov - 50 g

8,00€ Bez DPH: 6,67€

Popis

Moringa Caribbean - čaj sypaný z listov - 50 g

Pravidelným pitím čaju z Moringa Caribbean listov môžete dosiahnuť to, čo potrebuje každý namáhaný organizmus. Lahodný žltozelený voňavý nápoj Vám napomôže aj k lepšej nálade a vyrovnanosti.

Najbohatšie na nutrienty sú tie listy, ktoré sú z organicky pestovaných stromov moringy. Ďalším kritériom je dĺžka a teplota sušenia. Ideálne je pomalé šetrné sušenie do 42°C, ktoré umožní zachovať delikátnu chuť listov, ale najmä všetky významné bioaktívne nutrienty. Pri rýchlom sušení za vysokých teplôt sa môže časť živín degradovať, plus to ovplyvňuje farbu aj vôňu čaju.

Produkty od firmy Pure Moringa sú tvorené z čistých prírodných preparátov, za ktorých kvalitu plne zodpovedajú. Pestovanie Moringy prebieha na panenských plantážach sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s prísne regulovaným zberom, spracovaním a uskladnením v súlade s najprísnejšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.
Ponúkajú vysoko výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotriednej kvality. V produktoch sú udržiavané všetky výživové prvky, pôvodná farba a vôňa. Moringové stromy sú pestované podľa najprísnejších noriem pre organické poľnohospodárstvo a následné spracovávanie prebieha v adekvátnych zariadeniach, opäť v súlade s prísnymi medzinárodnými štandardmi. Počas sušenia, ktoré má za úlohu dostať vodu z listov čerstvej moringy, je používaná iba veľmi nízka teplota do 42°C. Výsledkom sú ešte výživnejšie list moringy, než keby boli získané iným spôsobom sušenia.

Čaj je vhodný na denné používanie, ideálne v kombinácii s práškom alebo kapsulami Moringa Caribbean pre potencovaný efekt na organizmus.

Sušené listy nie je vhodné zalievať vriacou vadou, prípadne variť, teplota vody pri zaliatí listov by nemala presiahnuť 95°C. Sušené listy je možné kombinovať aj s inými bylinkami podľa vlastného uváženia, ideálna je kombinácia so zázvorom pre potencovanie antioxidačného a protizápalového pôsobenia na organizmus.

Je vhodný pre vegánov. Neobsahuje lepok, umele farbivá, dochucovadlá, sóju ani stopy orechov, vajíčok či iných alergénov!

Ak sa moringa popíja vo forme čaju, môže sa popíjať až 3×denne počas dňa vždy po 150-200 ml výluhu, ktorý sa vytvorí zmiešaním s asi 95°C vodou a 2-4 g sušenej časti rastliny. Lúhujte 5 - 7 minút.

Zloženie: 50g najkvalitnejšej Moringy

Skladovanie: na suchom a tmavom mieste

Krajina pôvodu: St. Lucia, západný Karibik

Článok o moringe

 

         

 

          

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Moringa Caribbean standard - 60 kapsúl

30,00€ Bez DPH: 25,00€

Moringa Caribbean prášok - 100 g

45,00€ Bez DPH: 37,50€

Moringa Caribbean COMPLETE - 120 kap ..

60,00€ Bez DPH: 50,00€

RED MORINGA SPORT - 120 kapsúl

60,00€ Bez DPH: 50,00€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

ČajeAntioxidantyČaje a plodyRAW a superpotravinyPodpora imunity

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát