HYALURMED - číra kyselina hyalurónova - 100 ml

50,00€ Bez DPH: 41,67€
  • Kód produktu: Doplnok výživy
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

HYALURMED - číra kyselina hyalurónova - 100 ml

HYALURMED
Číra kyselina hyalurónova

Vymažte príznaky starnutia!

Kyselina hyalurónová (Hyaluronic Acid) je látka, ktorú ľudské telo produkuje prirodzene a nachádza sa v mnohých jeho častiach, kde zastáva viaceré funkcie. V ľudskom tele sa nachádza približne 15 gramov kyseliny hyalurónovej, pričom veľká časť tohto množstva je obsiahnutá v koži. Okrem toho sa nachádza vo vlasoch, v kĺboch, vo výplni očnej guli či v ďalších častiach organizmu.

Vedecké výskumy ukázali, že kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu pokožky, povzbudzuje tvorbu kolagénu v pokožke, funguje ako antioxidant, pohlcuje voľné radikály, udržuje elasticitu pokožky, chráni kĺby a nervové tkanivo, má antibakteriálnu a protizápalovú funkciu a udržuje tekutinu v očných tkanivách, čo pomáha pri ochrane pred mnohými očnými neduhmi.

Je schopná vo vnútri buniek vstrebať tisícnásobné množstvo vody, ako je jej vlastná hmotnosť. A preto je nanajvýš vhodná na vnútornú hydratáciu.

 

Prípravok HYALURMED je vo forme kvapiek určený na vnútorné užívanie. Každý 1 ml obsahuje 12 mg (najvyššia koncentrácia) kyseliny hyalurónovej najvyššej kvality.

Použitie: rozrieďte 1ml (12 kvapiek) do pohára vody raz denne, najlepšie ráno, alebo podľa inštrukcií Vášho lekára. V špeciálnych prípadoch sa riaďte inštrukciami v príbalovom letáku.
Odporúčaná denná dávka: 1 ml - 12 kvapiek
Zloženie: kyselina hyalurónová druhej generácie, kyselina fosforečná, rastlinný glycerol, sorbát draselný a benzoát sodný (konzervačné látky), čistená voda

Obsah: 100 ml pitnej tekutiny
Skladovanie: najlepšie na chladnom a suchom mieste, chráňte pred priamym slnečným svetlom. Po otvorení uchovávajte v chladničke.
Krajina pôvodu: Francúzsko 

Upozornenie: Nepoužívať ako náhradu pestrej stravy. Výrobok nie je určený na prevenciu ani liečbu chorôb. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Poraďte sa so svojím lekárom v prípade tehotenstva, dojčenia, pri užívaní iných liekov alebo v prípade akýchkoľvek iných zdravotných problémov.
Uchovajte mimo dosah detí.
Nevhodné pre deti do 3 rokov.

 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Preto od 01.07.2013 nie je možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.
Čo o tom píšu iní?

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Súvisiace produkty

Kyselina Hyaluronová + Kolagén - Mar ..

13,90€ Bez DPH: 11,58€

Chondroitin sulfate - 50 g

7,99€ Bez DPH: 6,66€

Hyaluronic Acid - Kyselina hyaluróno ..

17,90€ Bez DPH: 14,92€

Norsk Kollagen - hydrolyzovaný morsk ..

28,50€ Bez DPH: 23,75€

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme