Moringa Caribbean prášok - 100 g

45,00€ Bez DPH: 37,50€

Popis

Moringa Caribbean prášok - 100 g

Moringa Caribbean je všestranný výživový doplnok. Sušený prášok predstavuje kombináciu nutričných a medicínskych fytochemikálií. Asi najviac vyzdvihovaný je obsah vitamínu A vo forme karoténu (v 100g moringy 10-násobok obsahu mrkvi), vitamínu C (12-násobok obsahu pomarančov), vápnika (17-násobok obsahu v mlieku), draslíka (15-násobok obsahu v banánoch), železa (25-násobok obsahu v špenáte) a proteínov (9-násobne viac obsahu ako v jogurte). Významným atribútom je biologická dostupnosť a vstrebateľnosť čisto prírodných mikronutrientov v ľudskom organizme. Pri komplexnom pohľade nájdeme v moringe vitamíny B1, B2, B3, ale aj vitamíny rozpustné v tukoch - A, D, E a K a množstvo minerálov – okrem spomínaných aj meď, fosfor, zinok a ďalšie.

Moringa je taktiež zdrojom 46-tich prírodných antioxidantov. Jej listy obsahujú prevažne flavonoidy a karotenoidy.

Produkty od firmy Pure Moringa sú tvorené z čistých prírodných preparátov, za ktorých kvalitu plne zodpovedajú. Pestovanie Moringy prebieha na panenských plantážach sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s prísne regulovaným zberom, spracovaním a uskladnením v súlade s najprísnejšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.
Ponúkajú vysoko výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotriednej kvality. V produktoch sú udržiavané všetky výživové prvky, pôvodná farba a vôňa. Moringové stromy sú pestované podľa najprísnejších noriem pre organické poľnohospodárstvo a následné spracovávanie prebieha v adekvátnych zariadeniach, opäť v súlade s prísnymi medzinárodnými štandardmi. Počas sušenia, ktoré má za úlohu dostať vodu z listov čerstvej moringy, je používaná iba veľmi nízka teplota do 42°C. Výsledkom sú ešte výživnejšie list moringy, než keby boli získané iným spôsobom sušenia.

Je vhodný pre vegánov. Neobsahuje lepok, umele farbivá, dochucovadlá, sóju ani stopy orechov, vajíčok či iných alergénov!

Prášok sa odporúča pridávať do nápojov ako smoothies, ovocných štiav, prípadne do jedál na dochutenie.

Zloženie: 100 g prášku najkvalitnejšej Moringy.

Odporúčaná denná dávka:
Dospelí:          2 čajové lyžičky (4g)
Deti od 12r:    1 čajová lyžička (2g)
Deti od 3r:      pol čajovej lyžičky (1g)

Skladovanie: mimo dosahu detí, na suchom mieste pri teplote do 25°C, s dobre uzatvoreným obalom a chráňte pred vlhkom, mrazom, priamym slnečným svetlom i sálavým teplom. 

Upozornenie:  Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy

Krajina pôvodu: St. Lucia, západný Karibik

Článok o moringe

 

      

 

      

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

AntioxidantyRAW a superpotravinyPodpora imunity

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát