Ginger Caribbean - 60 kapsúl

31,00€ Bez DPH: 25,83€

Popis

Ginger Caribbean - 60 kapsúl

Produkty od firmy Pure Moringa  sú tvorené z čistých prírodných preparátov, za ktorých kvalitu zodpovedá výrobca. Pestovanie Ďumbiera lekárskeho prebieha na panenských plantážach sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s prísne regulovaným zberom, spracovaním a uskladnením v súlade s najprísnejšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Ponúkame vysoko výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotriednej kvality. V produktoch sú udržiavané všetky výživové prvky, pôvodná farba a vôňa. Pestovanie podlieha najprísnejším normám pre organické poľnohospodárstvo a následné spracovávanie prebieha v adekvátnych zariadeniach, opäť v súlade s prísnymi medzinárodnými štandardmi. Počas sušenia je používaná iba veľmi nízka teplota do 42°C

Je vhodný pre vegánov. Neobsahuje lepok, umele farbivá, dochucovadlá, sóju ani stopy orechov, vajíčok či iných alergénov!

Zloženie: 100% prášok zo Zázvoru z Karibiku 

Odporúčaná denná dávka:
Dospelí:          4 kapsule (2x2)
Deti od 12r:    2 kapsule
Deti od 3r:      1 kapsula
Kapsule užiť po jedle pre vyššiu biodostupnosť a vstrebateľnosť nutrientov.

Skladovanie: mimo dosahu detí, na suchom mieste pri teplote do 25°C, s dobre uzatvoreným obalom a chráňte pred vlhkom, mrazom, priamym slnečným svetlom i sálavým teplom. 

Upozornenie:  Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy

Krajina pôvodu: St. Lucia, západný Karibik

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Moringa Caribbean - čaj sypaný z lis ..

8,00€ Bez DPH: 6,67€

Moringa Caribbean COMPLETE - 120 kap ..

60,00€ Bez DPH: 50,00€

RED MORINGA SPORT - 120 kapsúl

60,00€ Bez DPH: 50,00€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Nadváha a chudnutieAntioxidanty

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát