AKCIA: Korolen + Vitamarín

29,10€ 34,30€ Bez DPH: 24,25€
  • Výrobca: Energy
  • Kód produktu: Akciový balíček
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

AKCIA: Korolen + Vitamarín

Korolen je bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Ide o vysoko koncentrovaný prípravok, ktorý obsahuje bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe.

Bylinné zloženie: Ginko dvojlaločné, Lapacho, Ľubovník bodkovaný, Pagaštan konský, Ježibaba guľatohlavá, Vachta trojlistá, Krvavec lekársky, Levanduľa lekárska, Lucerna siata, Brusnica pravá, Dub letný, Rasca lúčna, Kôpor voňavý, Ďumbier lekársky - zázvor, Fialka trojfarebná, Nevädza siatinová, Cesnak siaty

Korolen ďalej obsahuje éterické oleje - nardový (z himalájskej valeriány), jazmínový, levanduľový a informácie z rastlín, olejov a nerastov -jantáru, zlata a krištáľu

Dávkovanie:  Pre dospelých 2 - 7 kvapiek 1 - 3x denne.

Spôsob podávania:  Pred použitím dôkladne pretrepte (21x). Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, príp. nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je pri regeneračnej kúre vhodné zvýšiť príjem tekutín.

Po 3 týždňoch užívania urobte v užívaní vždy 1 týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Užívanie a presné dávkovanie konzultujte so svojím lekárom alebo terapeutom.

Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba dávkovanie znížiť, kým zhoršenie nepominie, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu. Nie je vhodné prestávať s užívaním prípravku, lebo ide o spätný regeneračný proces (reverznú reakciu), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení.

Skladovanie: v suchu pri teplote 10-25 °C mimo dosahu detí

Objem: 30ml
 

Vitamarin je bioinformačný prípravok s obsahom unikátneho rybacieho oleja z morskej ryby Engraulis japonicus. Bioinformácie obsiahnuté vo výrobku pôsobia v harmónii s ostatnými účinnými zložkami. Svojimi jemnými energiami vyrovnávajú informačné pole organizmu.

Rybí olej je najdôležitejším prírodným zdrojom radu nenasýtených mastných kyselín a vitamínov A a D. Esenciálne mastné kyseliny hrajú významnú úlohu pri mnohých životne dôležitých pochodoch v ľudskom tele. Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika a fosfátov z čreva a je nevyhnutný pre správnu funkciu nervového a svalového systémuVitamín A posilňuje odolnosť organizmu, podporuje rast kostí, vlasov, kože a ďasien a pôsobí priaznivo na zrak.

Zloženie: olej z morskej ryby Engraulis japonicus (500 mg v jednej kapsule) s obsahom kyseliny eikosapentánovej (min 38 %), kyseliny dokosahexánovej (min. 25 %), želatínova kapsula, glycerín, voda, vitamín E (2,5 mg v jednej kapsule) 

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1 - 3 × denne. Neprekračujte denné dávkovanie! Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka.
Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti a pre osoby precitlivené na morské produkty. Výživové doplnky nie sú určené ako náhrada pestrej stravy. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Skladovanie: v suchu pri teplote 10-25 °C mimo dosahu detí

Obsah: 90 kapsúl

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Súvisiace produkty

KOROLEN - 30 ml

21,60€ Bez DPH: 18,00€

Vitamarin

12,70€ Bez DPH: 10,58€

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme