Biomilk Colon - probiotikum Lactobacillus bulgaricus - 250g

50,00€ Bez DPH: 41,67€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Biomilk Colon - probiotikum Lactobacillus bulgaricus - 250g

Lactobacillus bulgaricus je vôbec prvý mikroorganizmus, ktorý zmenil evolúciu človeka a ktorý si vybral človek sám spomedzi tisícok iných druhov. 

V 15 mg prášku sa nachádza viac ako 15 miliárd živých a latentných buniek Lactobacillus Bulgaricus (LB) a Streptococus Thermophilis (ST)

Počas postupu tráviacim traktom  LB a ST vzájomne stimulujú svoje množenie a prichytávajú sa k stene hrubého čreva. Vplývajú užitočne a blahodarne tým , že regulujú vnútornú mikroflóru, odvádzajú toxíny z tela, obnovujú funkcie žalúdka a črevného traktu, zvyšujú obranyschopnosť organizmu, stimulujú imunitný systém a ozdravujú ľudský ekosystém.

  • normalizujú črevnú mikroflóru
  • chránia hrubé črevo
  • eliminujú zápalové a hnilobné procesy v hrubom čreve
  • majú výrazne priaznivý efekt pri Crownovej chorobe, kolitídach a zápekoch
  • obnovujú prirodzenú flóru vo vagíne ženy

Probiotiká sú živé mikroorganizmy. Pri ich požití samostatne, alebo cez potraviny, ktoré ich obsahujú, ozdravujú ľudský organizmus, majú blahodarný vplyv na črevnú mikroflóru a imunitný systém, detoxikujú organizmus, znižujú cholesterol a krvný cukor, ozdravujú žalúdok, črevá a pečeň, sú prevenciou pred rakovinovými ochoreniami, alergiami a urino-genitálnymi infekciami. Probiotiká napomáhajú dobrému zdravotnému stavu a je veľmi dobré ich užívať aj v obdobiach, kedy netrpíme žiadnymi zdravotnými ťažkosťami či ochoreniami. Probiotiká by sa mali užívať v prípadoch, kedy rôzne faktory ovplyvňujúce náš život spôsobujú nadmerné množenie škodlivých mikróbov v našom tele. Takýmito faktormi môže byť napríklad užívanie antibiotík, vírusové či bakteriálne infekcie, prejedanie sa, ale taktiež vysoké psychické a fyzické vypätie.

Spôsob výroby probiotík a možnosť ich skladovania v izbovej teplote spadá pod vlastnený medzinárodný patent. No počas fermentácie sa časť amino kyselín a uhľovodíkov premení na obal laktobacila a udržujú ich nažive po dobu viac ako dvoch rokov pri teplote 24 °C.

"V súčasnosti na svete nie je žiadna iná takáto technológia, ktorá by umožnila bunkám Lactobacillus bulgaricus ostať prirodzene nažive aj pri izbových teplotách. Vo svojej podstate je táto technológia veľmi blízka prírodným procesom. Pri výrobe probiotík sa využívajú určité druhy Lactobacillus bulgaricus, ktoré prežili tisícročia a zachovali si svoje blahodarné vlastnosti. Naše probiotiká sú super koncentrátmi živých buniek Lactobacillus bulgaricus a tento stav nie je možné dosiahnuť iným druhom masovej produkcie. "

Lactobacillus bulgaricus má rastlinný pôvod a je izolovaný iba zo zelených rastlín žijúcich na území Bulharska. V akýchkoľvek iných regiónoch sveta Lactobacillus bulgaricus začne samovoľne mutovať a zastavuje svoju reprodukciu. V porovnaní s inými laktobacilmi, Lactobacillus bulgaricus produkuje D mínus (-) mliečnu kyselinu, ktorá má silné proti mikróbne, proti rakovinové, anti arteriosklerotické, anti alergické a antioxdačné účinky. Lactobacillus bulgaricus sa rozmnožuje v symbióze s druhým rastlinným probiotikom, s bunkami Streptococcus thermophilus.

Ich spoločný vývoj vedie v prirodzenej podpore a intenzifikácií ich pozitívnych efektov. Pokiaľ sa požíva orálne, rastlinné probiotiká Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus urýchľujú rast buniek Lactobacillus acidophilus, ktorý sa prirodzene nachádza v ľudskom tele. Lactobacillus Acidophilus sa veľmi ťažko rozmnožuje samostatne, jeho bunky ľahko odumierajú a nedosahujú tak množstvo potrebné pre človeka. Symbióza ako táto sa taktiež odohráva medzi prírodnými probiotikami a bifidobaktériami. Požívané spolu so stravou alebo v strave s pomocou laktobacilov sa následne rozmnožujú v tele a tak dosahujú počet dostatočne vysoký na uzdravovanie ľudského organizmu.

Probiotiká sú prirodzenou prírodnou alternatívou proti syntetickým chemickým látkam, znečisťovaniu prírody a proti intoxikácii organizmu človeka.

Doporučená denná dávka je 1-3 odmerky denne pred jedlom v suchom stave , alebo rozpustené v tekutine do teploty 45 C. Pri Crownovej chorobe sa doporučuje 1 odmerka každé 2 hodiny. Produkt je možné užiť v ľubovoľnom množstve a čase. Nie sú zistené žiadne vedľajšie účinky.

Pri výplachoch vagíny sa 1/2 odmerky rozpustí vo vlažnej vode a pomocou sprchy sa robí výplach 2xdenne.

Po hydrokolonoterapii 1 odmerka sa rozpustí vo vlažnej vode a vovedie sa do hrubého čreva po procedúre.

Teplota skladovania je izbová.

Biomilk Colon je nízkolaktózový mliečny produkt , vyrobený mliečnokyslou fermentáciou z ekologicky čistého kravského mlieka. 

Produkt neobsahuje konzervanty ani geneticky modifikované mikroorganizmy. Je vhodný pre dospelých a deti od 3 rokov veku

Zloženie: denná dávka 15 g prášku obsahuje:

suché látky - 94 %, voda do 6 %, bielkoviny - 23 až 27 %,sacharidy - 52 až 57 %, tuky - 16 až 20 %, laktóza do 4 %, pektín do 1 %,
minerály: draslík (glukónan draselný) - 225 mg, vápnik (mliečnan vápenatý) -193,5 mg, fosfor (glycerofosforečnan vápenatý) - 153 mg, železo (mliečnan železnatý) - 0,12 mg,
vitamíny: B2 (Riboflavín) - 0,327mg, C (L askorban sodný) - 0,3 mg, B1 (Tiamínhydrochlorid) - 0,051 mg, D(Cholekalciferol) - 0,15 g, Carotín (Beta-carotene eq) - 0,0345 g, A (Retinol) - 0,0015g
viac ako 15 miliárd živých a latentných buniek Lactobacillus Bulgaricus a Streptococus Thermophilis,
aminokyseliny: Cystín, Isoleucín, Leucín, Methionín, Phenylalanín, Threonín, Tryptophan, Tyrosín, Valín, Alanín, Arginín, Aspartic Acid, Glumatic Acid, Glicín, Histidín, Hydr. prolín, Prolín, Serín, Lisinoalanín.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Vláknina, probiotiká

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát