Medená anténa pre elektrokultúru

6,00€ Bez DPH: 5,00€
  • Značka: EZO
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Medená anténa pre elektrokultúru

Medená anténa pre elektrokultúru umožňuje prirodzenú optimalizáciu rastu rastlín, je vhodná pre izbové rastliny v kvetináčoch, kvetinové záhony, vonkajšie kvetináče aj záhrady. Pre väčšie záhrady odporúčame vyššie antény. Cievky s Fibonacciho postupnosťou si viete navinúť s touto pomôckou

Medená anténa je vyrobená z medeného drôtu s čistotou 99,9 % čo zaisťuje vynikajúcu vodivosť a odolnosť. Oporná drevená tyč prispieva k pevnej konštrukcii. Anténu stačí umiestniť do hliny (v hĺbke cca 2-3cm) vedľa rastliny. Medený drôt je buď lakovaný alebo po čase oxiduje, preto je potrebné časť, čo ide do zeme, ošmirgľovať.

Elektrokultúra je fascinujúca poľnohospodárska technika, zahŕňajúca použitie elektriny na zvýšenie rastu a produktivity rastlín. Elektrokultúra prispieva k stimulácii klíčenia semien, prispieva urýchľovaniu rastu rastlín a prispieva k zlepšeniu celkového výnosu plodín. Táto inovatívna metóda vychádza z princípov elektrostimulácie, ktorá ovplyvňuje metabolizmus rastlín a príjem živín. Elektrokultúra ponúka rôzne potenciálne výhody, ako je zníženie spotreby vody, zvýšená úrodnosť pôdy a zvýšená odolnosť voči škodcom a chorobám.

Material: drevo a medený drôt

Rozmer: výška oporného dreva cca 24cm, celková výška cca 27cm

Viac info na telegrame

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Záhrada

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát